جستجو
فارسی - پست بار
خبرخوان

اخبار

ظرفیت‌های حمل و نقل ریلی موجود در کشور، بر اساس هوشمندسازی این ناوگان توسط ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مدرن‌سازی می‌شود.
تیم های ویژه ی کنترل کیفیت، عملکرد خدمات پستی، در روزهای پایانی سال را نظارت می کنند.
اداره پست کشورهند ، به منظور گسترش خدمات مالی خود، بانک پرداخت پستی راه اندازی کرده است.
شرکت ملی پست، بنا بر مسئولیت اجتماعی، و با هدف حمایت از فعالیت حوزه ی فرهنگ و مطبوعاتی، همواره اقلام فرهنگی را، از جمله روزنامه ها، کتاب و ... مشمول نرخ تخفیفی ، نسبت به سایر اقلام هم وزن، قبول و ارسال می کند
با ایجاد و توسعه ی زیرساخت‌ها، فعالیت‌های تجاری و ترانزیتی و حمل و نقل کالا، دراسکله‌های بندرچابهار رونق فراوانی گرفته است.
مدیر کل پست استان سیستان و بلوچستان از دو طرفه شدن خطوط ریلی ارسال مرسوله های پستی، از این استان به تهران و برعکس، خبر داد.
طبق گزارشات شرکت ملّی پست، قادری عضو هیئت مدیره ،طی سفر به استان اصفهان با همراهی حسن جوادی، مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی ، و همچنین و حمید باقری مدیر کل پست استان از قسمت های مختلف این اداره کل، بازديد و با كاركنان دیدار و گفتگو کردند.
بنای کبوتر خانه در مجموعه ی اداره پست قدیم شهرستان میرجاوه، واقع شده، این ساختمان با مساحت نه هزار و دویست متر مربع و با سیصد و بیست متر زیر بنا و در سال 1297 شمسی به دست مستشاران انگلیسی ساخته شده است. این سازه ی مکعب شکل خشت و گلی، با ارتفاع و عرض سه متر و مساحت نه متر مربع، دارای سقفی مسطح می باشد.