Search
English
Back to all

ارائه خدمات پستی، تا ساعت 24 در باجه شبانه

24 Dec 2018

مقصودی در گفت و گو با دفتر روابط عمومی پست افزود: این باجه با هدف دسترسی بیشترمردم به خدمات پستی و باربری، در ساعات غیراداری و مشتری مداری بهتر، در فاز اول در دفتر پستی منطقه جنوب غرب ، واقع در  چهارراه لشگر راه اندازی شده است، که در صورت استقبال شهروندان از خدمات پستی و حمل و نقل، در سایر نقاط شهر نیز، این دفاتر شبانه دایر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه، شرایط زندگی در شهر بزرگ تهران، می طلبد تا دستگاهها و سازمان های خدمات رسانی، خدمات خود را متناسب با شرایط  و نیازشهروندان ارائه دهند، تصریح کرد: نظرسنجی مشتریان پست نشان می دهد، یکی از خواسته های اساسی آنها، افزایش بازه زمانی و نقاط دسترسی بیشتر به انواع خدمات پست است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم پرمخاطب ترین سرویس های پستی را،  در ساعات بیشتری از روز و حتی در شب ارائه دهیم.

او اظهار داشت: علاوه بر راه اندازی باجه ی  شبانه، هجده واحد پستی نیز، در نقاط مختلف تهران، انواع خدمات را تا ساعت نوزده ارائه می دهند، تا بخشی از نیاز ارسال مرسوله ها ، در ساعات غیراداری را مرتفع تر سازند.

وی با تاکید به شرایط رقابتی پیش رو ،  و فعاّل شدن دو اپراتور،در بخش خصوصی و در کنار شرکت ملی پست،  با هدف ارائه ی خدمات پستی، دریافت و ارسال پاکتها و بسته های  مشتریان، بدون نیاز به حضور در واحدهای قبول، نیز از دید مسئولان غافل نمانده، و امسال ایجاد باجه های مجازی «غیرحضوری»  نیز در دستور کار، قرار گرفته است.

مقصودی از راه اندازی باجه های تجاری نیز خبر داد و گفت : باجه های تجاری ، از دیگر اقدامات توسعه بخش پست استان تهران است که در خصوص گسترش واحدهای قبول در دسترس شهروندان می باشد و در حال حاضر در چهار مرکز تجاری شهر تهران باجه های پستی قرار گرفته اند، تا نیاز بازاریان و  تجّار را به دریافت خدمات و ارسال بسته و امانات رفع نمایند.

وی با اشاره به اینکه تعداد این باجه ها، و خدمات دهی آنها نیز در آینده گسترش خواهد یافت، افزود: نظرسنجی از نحوه و کیفیت خدمات،  از اولویت های اصلی پست استان تهران است و تغییر، تحول و توسعه در ارائه ی خدمات ، در بسیاری از مواقع براساس نتایج حاصل از نظرسنجی ها، به ویژه نظرسنجی، سامانه ی رهگیری مرسولات، انجام می شوند.

 

مدیر کل پست استان تهران، ارائه ی خدمات پستی، به بخش های دولتی و غیر دولتی و مؤسساتی را که نیاز به مراجعه ی پی در پی مشتریان دارند ، بخشی دیگر از دغدغه های پست دانست و گفت: در حال حاضر پست استان، خدمات گسترده ای به بانک ها، بیمه ها، واحدهای صنعتی ، و تولید کننده ی لوازم یدکی خودرو، در راستای توزیع مرسوله ها و مشتری مداری بهتر ارائه می دهد ، که سرویس صحت سنجی آدرس، یکی از مهمترین این خدمات خواهد بود.

تیم خبری پست بار

Comments
Leave your comment Close