Search
English

.ال جی - LGtools

ال جی الکترونیکس یک شرکت پیشرو و مبتکر تکنولوژی در لوازم الکترونیکی مصرفی ، ارتباطات تلفن همراه و لوازم خانگی در عرصه جهانی است، که با بیش از ۸۰۰۰۰ نفرپرسنل در سراسر جهان مشغول به فعالیت می باشد.
شرکت ال جی الکترونیکس شامل پنج واحد اصلی سرگرمی های خانگی، موبایل و ارتباطات، لوازم خانگی، سیستمهای تهویه مطبوع و راه حل های تجاری می باشد. همچنین ال جی یکی از تولید کنندگان پیشرو جهان در زمینه تلویزیون های صفحه تخت، محصولات صوتی و تصویری، گوشی های تلفن همراه، سیستم های تهویه مطبوع و ماشین لباسشویی است.

جهان ، آینده، انرژی، بشریت و فن آوری ستون های اصلی تاسیس این شرکت می باشند. لوگوی این شرکت با حروف L و G در داخل یک دایره با رویکرد به جهان، آینده ، جوانان، بشریت ، فن آوری و به نمایندگی از تلاش های ال جی به حفظ روابط نزدیک با مشتریان خود در سراسر جهان، طراحی شده است. رنگ قرمزلوگوی ال جی نشان دهنده دوستی و تعهد ال جی برای ارائه بهترینها به مشتریان است.

شرکت ال جی الکترونیکس در سال ۱۹۵۸ تاسیس شده است و از آن زمان به بعد راه پیشرفت درعصره دیجیتال و
فنا وری را پیش گرفته و به تولید محصولات برتر پرداخته است. شرکت ال جی الکترونیکس، در قرن ۲۱ ازتعداد زیادی
فن آوری های جدید پرده برداری کرده و از آنها در تولید محصولاتی از قبیل تلفن همراه و تلویزیون های دیجیتال استفاده می کند که همین موضوع باعث تقویت و استحکام موقعیت این شرکت در عرصه های جهانی شده است.