جستجو
فارسی - پست بار

سرویس پیشتاز درون استانی

سریعترین سرویس پستی بعد از سرویس پست ویژه می باشد. با استفاده از این سرویس شما می توانید تمامی بسته های خود را از درب محل فرستنده تا درب محل گیرنده توسط پستچی اداره پست ارسال کنید. چنانچه تمایل به ، بیمه ویژه مرسوله پستی خود را دارید از کادر انتخاب در قسمت پایین گزینه بیمه را انتخاب کرده و با مبلغ ناچیز و با خیالی آسوده کالای خود را بیمه کنید.
شناسه کالا یا خدمات: 18030000001
فروشنده: پست بار - postbar
*

( مثلا 2 عدد ساعت به وزن تقریبی 300 گرم )

*
*
*
نقشه پستی تهران

نقشه پستی تهران

54,500 ریال شامل مالیات
i h
ارسال رایگان

پست پیشتاز سریعترین سرویس پستی در ایران بعد از پست ویژه می باشد.که تمامی مراحل پستی آن به محض گرفتن بسته تا توزیع آن ها در کشور انجام میشود.

هم اکنون مرسولات پستی در تهران به مقصد مزاکز استان های کشور و بیشتر از 100 شهر دیگر به مدت 1 روز کاری به گیرندگان شما عزیزان تحویل داده می شود.

بیشترین زمان برای تحویل مرسولات پستی پیشتاز درون شهر به گیرنده های شما 12 ساعت و برای شهرستان ها 24 تا 48 ساعت است.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده‌اند
حمل بسته 1 تا 2 کیلو درب تا درب

حمل بسته 1 تا 2 کیلو درب تا درب

18010000002
با استفاده از این سرویس شما می توانید تمامی بسته های خود را از درب محل فرستنده تا درب محل گیرنده توسط پستچی اداره پست ارسال کنید. چنانچه تمایل به ، بیمه ویژه مرسوله پستی خود را دارید از کادر انتخاب در قسمت پایین گزینه بیمه را انتخاب کرده و با مبلغ ناچیز و با خیالی آسوده کالای خود را بیمه کنید. اگر در تهران ساکن هستید دو رقم اول کد پستی شما نشان دهنده ی منطقه پستی شما است. و چنانچه کد پستی و منطقه پستی خود را نمی دانید به پایین صفحه ، نقشه تهران رجوع کرده و با کلیک بروی نقشه کدمنطقه و کدپستی خود را پیدا کنید.
جهت استفاده از این سرویس کلیک کنید