Search
English
Back to all

اولین کارگاه آموزشی نظام کدپستی ده رقمی

19 Feb 2019

نخستین کارگاه آموزشی نظام کدپستی ده رقمی ، با این هدف که سطح دانش همکاران شبکه پستی سراسر کشوربیشتر شود، آغاز شد.

مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی در این کارگاه ، که با حضور هفتصد نفر از روسا، کارشناسان و سایر کارکنان ادارات کدگذاری استان های سراسر کشور،  به صورت ویدئو کنفرانس تشکیل شد.  در خصوص اهمیت برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: این آموزش ها تاثیرات قابل توجهی به نحوه ی عملکرد واحدهای اجرایی حمل و نقل ، در اجرای صحیح عملیات های مرتبط با کدگذاری دارند.

جوادی با اشاره به اهمیت به روز رسانی بانک های اطلاعات کدپستی ده رقمی، افزود: ارائه آموزش های کاربردی به مسئولان و کارکنان، تاثیر بسیار زیادی در بهبود کیفیت عملیات اجرایی، به هنگام سازی داده های اطلاعاتی دارد.

وی ارائه آموزش های تخصصی به صورت تصویری و کارگاهی در این سطح را ، بی سابقه دانست و اظهار امیدواری کرد: رفع ابهامات و شبهات در زمینه ی موضوعات تخصصی، مرتبط با جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات پایه ای ، کدپستی ده رقمی و به هنگام سازی بانک های اطلاعاتی؛ می تواند زمینه ساز توسعه کمی و کیفی خدمات پستی ، در سایر بخش ها و همچنین ارائه خدمات بروز باشد.گفتنی است، کارگاه آموزشی نظام کدپستی ده رقمی، به مدت سه روز در حال برگزاری است.

همچنین طی مراسمی با حضور مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، خانم غدا هیجاوی ، رئیس منطقه ای آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی، طالبی  استاندار یزد، رحمانی پور مدیر کل پست استان و جمعی از مسئولین کشوری و استانی در هتل کریاس پالاس میبد از تمبر « میبد، شهر جهانی زیلو» رونمایی شد.

تمبر مورد نظر، توسط معاون رئیس جمهور رونمایی و ممهور به مهر شرکت ملّی پست گردید ، و مسئولین مطالبی را به یادگار بر حاشیه این تمبر نوشتند.

شایان ذکر است زیلوبافی در میبد سابقه‌ای طولانی دارد، و قدیمی ترین زیلو مربوط به 850 سال پیش است،  که در موزه میبد نگهداری می شود، نفیس‌ترین زیلوی میبد نیز متعلق به قرن 12 هجری قمری است،  که بر روی آن 24 سجاّده طراحی شده است.

تیم خبری پست بار

 

 

 

Comments
Leave your comment Close